kurumsal

ŞİRKET PROFİLİ

20 yılı aşkın bir süredir Yazılım, Reklam ve Prodüksiyon projelerinde aktif olarak rol oynayan tecrübeli ekibimiz ile sanayi kuruluşlarına, son teknoloji VR sistemler tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.


VR Sistem olarak, temelleri 1998 yılında Bursa da atılan bir yazılım geliştirme, reklam ve video prodüksiyon şirketi olarak çıktığımız yolculuğumuza, tecrübeli ekibimiz ve yolculuk boyunca edindiğimiz eşsiz sektör tecrübemiz ile emin adımlarla devam ediyoruz.

Sanal Gerçeklik gibi ucu açık ve geliştirmeye sonsuz derece açık bir platformun günümüzde ağırlıkla kullanılan oyun sektörü dışında, sanayi kuruluşlarındaki nitelikli iş gücü oluşturma prosesleri, iş güvenliği ve işçi sağlığı, işçi eğitimi, fabrika tanıtımı gibi önemli noktalarda kullanımının yaygınlaştırılması gibi önemli bir misyon edindik.

VR Sistem olarak teknolojik gelişmeler, globalleşen dünya ile süratle yaklaşan geleceği en doğru ve hazır şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Sanal Gerçeklik Uygulamaları, Sanal İş Güvenliği Eğitimleri, Sanal Gerçeklik Tanıtım Uygulamaları gibi karmaşık projeleri, konusunda tecrübeli ekibimiz ile anahtar teslim olarak gerçekleştirebilmekteyiz.