hizmetler


Sanal Gerçeklik Sistemleri Konusunda Neler Yapıyoruz?

Teorik ve yazılı bilgilere dayanan eğitimler, çalışanlar tarafından çok fazla dikkate alınmamakta, eğitimde verilmesi gereken bilinci çalışana kazandıramamaktadır. İş sırasında karşılaşması muhtemel riskleri, süreçleri ve bu durumlarda nasıl hareket etmeleri gerektiği gibi konuları teorik eğitimde dikkate almayan çalışanlar, birçok hatalar yapabilmektedirler.

Üstelik yüzlerce hatta binlerce çalışanı bulunan birçok işveren, her işçiye ihtiyacı olan pratik eğitimi bireysel olarak verememektedirler. Bu tip eğitimler işveren için hem büyük ölçüde zaman gerektirmesi hemde yüksek maliyetlere sebep olduğu için kısa tutulmakta, basitleştirilmekte ve verilmesi zorunlu eğitimlere pek önemsenmemektedir. Bu durum çalışanlar için güvensiz bir çalışma ortamı anlamına gelir ve oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir..

Sanal Gerçeklik ile gerçekleştirilen VR Eğitimler ve VR İş Güvenliği Uygulamaları, bu bahsettiğimiz eğitimleri ve çalışmaları oldukça düşük maliyetler ile mümkün olan en yüksek etkiye sahip olarak kazandırabilmektedir.

SANAL GERÇEKLİK

Sanal Gerçeklik Eğitim Sistemleri


Endüstride bazı üretim ve bakım süreçlerinin eğitim senaryolarının kurgulanması, risklerin ve maliyetlerin yüksek olması sebebiyle oldukça güçtür. Sanal Gerçeklik Eğitim Sistemleri bu gibi durumlarda öngörülebilirliği büyük ölçüde arttırabilmektedir.

VR Eğitim Sistemleri, çalışanların çalışma alanlarına uygun şekilde tasarlanan eğitim modül ve senaryolar ile olabildiğince gerçekçi olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede çalışanın VR Gözlüğü takması ile birlikte onun için önceden kurgulanmış ve tasarlanmış bir süreç ile birebir baş başa kalmaktadır.

VR Eğitim Sistemleri, maliyetlerinin oldukça düşük olması ve eğitim kalitesinin ve etkinliğinin yüksek olması sebebiyle her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

SANAL GERÇEKLİK

Sanal Gerçeklik İş Güvenliği Sistemleri


Sanal Gerçeklik İş Güvenliği Sistemleri, çalışanların çalışacakları ortamdaki süreçleri, tehlikeleri ve riskleri yakından deneyimleyebilmelerini, hissedebilmelerini ve bu şekilde öğrendiklerinin daha kalıcı olarak öğrenilmesini sağlamaktadır. Özellikle atölyelerde ve fabrikaların üretim bantlarında, makina başı çalışan işçilerin, rutin ve tekrarlayan süreçleri sebebiyle bir süre sonra otomatikleştikleri, tehlikeli veya riskli unsurları gözden kaçırabildikleri görülmektedir.

VR İş Güvenliği Eğitimlerine tabi tutulan işçilerin, başlarına gelebilecek her tür tehlikeyi önceden deneyimledikleri için, kendilerini mümkün olduğunca güvende tutmak için gereken tüm önlemleri almaktadırlar.


SANAL TUR

Sanal Gerçeklik Fabrika 360 Derece Tur ve Tanıtım


VR Fabrika Turu Uygulamalarımız ile fabrikanızı ziyarete gelen müşterilerinizi, sahada hiç bir risk ve tehlike olmaksızın gezdirerek üretiminizi ve tesislerinizi sanki oradaymış gibi deneyimletebilmektesiniz.

Fuar ve Tanıtım Organizasyonlarınızda potansiyel müşterilerinize üretim hattınızı ve operasyon sürecinizi deneyimleterek, hatta yaşatarak sunabilmektesiniz. Kullanıcı adeta tesisteymiş gibi 360 derece olarak ortamı deneyimleyebilmekte, sürecin işleyişini izleyebilmekte ve hatta çoklu dil desteği ile kendi ana dilinde dinleyebilmektedir.

Video Prodüksiyon

KVKK & Ziyaretçi Tanıtım Filmleri


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında artık her firma için zorunluluk haline getirilen fabrika ziyaretçi ve taşeron personel bilgilendirme sürecinde, Video Prodüksiyon hizmetimiz ile kurumsal kimliğinizi en başarılı şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz.

Tecrübeli ekibimizin gerçekleştirdiği 3D Animasyonlar ve görsel efektler ile zenginleştirdiğimiz filminiz, ziyaretçileriniz için en etkili bilgilendirmeyi sağlayabilmeniz için en ince ayrıntısına kadar kurgulanıyor ve tasarlanıyor.